I Atletiko stao na muku Barseloni, Suarezov osveta (VIDEO)

Fubaleri Atleiko Madrida produžili su agoniju Barselone pošto su je rutinski savladali 2:0 (2:0).

Meč je rešen u prvom poluvremenu. Prvi pogodak je postigao Toma Lemar u 23. minutu na asistenciju Luisa Suareza.

Pred kraj poluvremena bivši fudbaler Barselone, kojeg više nisu želelei na Kamp Nou, postigao je pogodak za 2:0, što je na kraju bio i konačan rezultat.

Na tebeli Atletiko ima 17 bodova i trnutno zauzima drugo mesto, dok Barselona je na 9 mestu sa 12, ali i utakmicom manje u odnosu na Atletiko.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...