VEČE PREOKRETA U SERIJI A: Milan na čelu tabele posle velikog preokreta (VIDEO)

Fudbaleri Milana ostvarili su veoma važnu pobedu na svom terenu nad Veronom 3:2 (0:2) posle velikog preokreta u drugom poluvremenu. Zanimljivo sva tri meča subotnjeg programa (Specija-Salernitana, Lacio-Inter i Milan-Verona) su došli posle preokreta u drugom poluvremenu, ili kako se popularno kaže “iz 2 u 1”.

Poveli su gosti u 7. minutu preko Kaprarija, da bi u 24. minutu preko Baraka sa bele tačke sduplirali vođstvo.

Milan je delovao bez energije i bezidejno i činilo se da će teško slomiti ekipu Igora Tudora.

Ipak, Olivije Žiru se dobro snalazi u kaznenom prostoru u 59. minutu i smanjuje prednost Verone i podiže publiku na noge.

Milan je nastavio sa napadima i u 76. minutu, posle spornog penala, Kesi poravnava rezultat na 2:2.

Verona je u tom trenutku potpuno pala, i Milan do pobede stiže nekoliko minuta kasnije posle velike greške defanzivca gostiju Guntera, koji postiže autogol.

Do kraja meča Verona je pokušavala da se povrati, ali nisu uspeli da stvore veće prilike.

Posle ovog kola Milan je zaseo na čelo tabele sa 22 boda, bod više i utakmicu više ima od Napolija. Verona je ostala na 8 bodova.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...