LA LIGA: Šok na Vandi, Kubo udaljio Jorgandžije od titule! (VIDEO)

Atletiko Madrid – Majorka 1:2 (0:0)

Kunja 68′ – Ruso 80′, Kubo 90+1′

Fudbaleri Majorke, priredili su veliko iznenađenje, pobedom na gostovanju Atletiko Madridu, u okviru 16. kola La lige.

Svi golovi, viđeni su u drugom poluvremenu.

Mateuš Kunja, doveo je domaćine u vođstvo, golom u 68. minutu, na dodavanje Anhel Korea.

Tim sa Balearskih ostrva, napravio je veliki preokret u poslednjih deset minuta utakmice.

Prvo je u 80. minutu, izjednačio Franko Ruso.

Potpuni preokret, doneo je Takefusa Kubo, golom u 91. minutu.

Atletiko sada ima 29 bodova, a ako Real večeras slavi protiv Sosijedada, bežaće im 10 poena prednosti.

Majorka je na 12 mestu, a u narednom kolu, dočekuje Seltu.

Atletiko će u narednoj rundi, gostovati upravo pomenutom Real Madridu, u derbiju kola.

NADOMAK ČIŠĆENJA: Jokić na korak od tripl dabla, 3:0 za aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera na korak su od plasmana u polufinale zapadne konferencije. Nastavili su seriju pobeda protiv Lejkersa i brejkom u...