Projektil sa pola terena i remi na “Madrigalu” (VIDEO)

U derbiju špnaske Primere između dva predstavnika Španije u Ligi šampiona, Viljareal i Atletiko Madrid odigrali su večeras nerešeno 2:2, u meču 20. kola.

Atletiko je poveo sjajnim golom Anhela Koree, koji je u 10. minutu uputio precizan udarac sa pola terena.

Ekipa Viljareala je imala šansu da izjednači u 23. minutu, ali je golman Atletika Jan Oblak odbranio udarac Đerara Morena sa penala.

Viljareal do 1:1 dolazi šest minuta kasnije golom Paua Toresa, a Alberto Moreno golom u 58. minutu donosi vođstvo domaćoj ekipi.

Džefri Kondogbija je do kraja meča uspeo da donese bod Atletiku, golom u 67. minutu, a isti igrač je u drugom minutu nadoknade isključen posle drugog žutog kartona.

Atletiko je četvrti na tabeli sa 33 boda, a Viljareal je na osmom mestu sa četiri boda manje.

U narednom kolu aktuelni šampioni dočekuju Valensiju, dok Viljareal gostuje Elčeu.

Panatinaikos na krilima Slukasa i Papapetrua izjednačio protiv Makabija

U četvrtfinalnoj seriji Evrolige, košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi iz Tel Aviva u "OAKA" areni rezultatom 95:79 i izjednačili...