BLISTAVI FULAM: Posle sedmice, pala i šestica, Mitrović rešetao

Fulam – Bristol 6:2 (5:2)

Mitrović 21′, 41′, 45+1′, Kebano, 31′, 57′, Karvaljo 36′ -Semenjo 7′, 29′

Nakon Redinga, fudbaleri Fulama bili su ubedljivi i protiv Bristola u 27. kolu Čempionšipa.

Na svom terenu, postigli su šest golova, a posebno se istakao srpski reprezentativac, Aleksandar Mitrović.

On je uspeo da za poluvreme postigne het-trik.

Semenjo je doveo goste u vođstvo, nakon sedam minuta igre.

Srpski napadač, izjednačio je u 21. minutu.

Isti igrač je vratio prednost Bristolu 29. minutu.

Nakon toga je počela rapsodija.

Do kraja prvog dela meča, postignuta su četiri gola u mreži gostiju.

Prvo je u 31. minutu pogodio Kebano za izjednačenje, a preokret je doneo Karvaljo u 36. minutu.

Svoj het- trik, Mitrović je postigao u 41. i prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

U drugom delu igre, Kebano se u 57. minutu ponovo upisao u strelce, postavivši konačan rezultat.

Rodrigo Munjiz je u 78. minutu zamenio našeg napadača.

Fulam se bar za sada, nalazi na čelu Čempionšipa, dok Bornmut ne odigra svoj meč 27. runde.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...