PREMIJER LIGA: Siti jedva do boda, Marez promašio penal za preokret! (VIDEO)

U Premijer ligi će borba za titulu biti neizvesna do samog kraja. Fudbaleri Mančester Sitija osvojili su samo bod na gostovanju Vest Hemu, pa sada uz utakmicu više imaju samo 4 boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Liverpul.

Sve je moglo da bude još gore po tim Pepa Gvardiole, pošto je na poluvremenu njegov tim gubio sa 2-0, posle dva gola Džeroda Bovena, koja je postizao u 24. i 45. minutu.

Ipak, Džek Griliš je tek četiri minuta po povratku na teren smanjio na 2-1, a potom je u 69. Vladimir Kufal skrenuo loptu u mrežu svog gola i tako nesrećno poravnao rezultat.

Rijad Marez je propustio veliku priliku da donese sve tri boda svom timu u 86. minutu, kada je njegov udarac sa penala odbranio Lukas Fabijanski. Prethodno je Gabrijel Žezus oboren u šesnaestercu Vest Hema.

U ostalim utakmicama današnjeg programa ostvareni su sledeći rezultati:

Aston Vila – Kristal Palas 1:1

Lids – Brajton 1:1

Votford – Lester 1:5

Vulverhempton – Norič 1:1

Totenhem je ranije danas minimalnim rezultatom savladao Barnli.

MEČ SE IGRA U LOZNICI: Poznat termin finala Kupa Srbije

Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije. Vojvodina je u Kragujevcu savladala Radnički 1:0, dok...