Ozbiljna povreda Zvereva, Nadal u finalu Rolan Garosa!

Nemački teniser Aleksandar Zverev doživeo je tešku povredu na Rolan Garosu pa je njegov protivnik Rafael Nadal izborio plasman u finale Rolan Garosa.

Povreda se dogodila na ulasku u taj-brejk drugog seta, Zverev je doživeo povredu skočnog zgloba desne noge i odmah je bilo jasno da je za njega ovaj meč završen.

U trenutku prekida rezultat je bio 7:6 (10:8) za Nadala u prvom setu i 6:6 u drugom.

Zverev je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, ali se Nadal u ovaj deo meča vratio u osmom gemu. Nakon velike borbe u nastavku seta, ušlo se u tajbrejk u kome je Zverev vodio 6:2, ali u kome je na kraju Nadal slavio 10:8.

U drugom setu dva puta je prednost brejka imao Nadal, dva puta Zverev i na kraju se i ovde ušlo u tajbrejk u kome je Nemac doživeo i povredu nakon koje je morao napustiti teren.

Nadal će se za trofej boriti protiv boljeg iz duela Marin Čilić ili Kasper Rud.

NBA pokreće istragu zbog nasilničkog ispada Jokićevog brata (VIDEO)

Košarkaši Denever Nagetsa savladali su Lejkerse tokom prethodne noći u utakmici prvog kola plejofa NBA lige nakon velikog preokreta,...