ROMA BOLJA OD TOTENHEMA: Srbin igrao u drugom poluvremenu, Dibala asistent (VIDEO)

Bliži se početak sezone u najjačim fudbalskim ligama, a u pripremi međusobno odmeravaju snage i mnogi od najjačih evropskih timova.

Tako su večeras u Haifi fudbaleri Totenhema i Rome odigrali prijateljski meč, pred početak Premijer lige narednog vikenda, odnosno Serije A nedelju dana kasnije.

Bolji je bio italijanski tim, pobedivši minimalnim rezultatom 1-0.

Jedini gol na meču postigao je Brazilac Rožer Ibanjez u 29. minutu, kada je bio najbolji u skoku posle centaršuta Paola Dibale iz kornera.

Engleski tim je mogao do izjednačenja kada je Rišarlison u 85. minutu izveo slalom kroz odbranu rimskog kluba i ušao duboko u šesnaesterac, ali je izostala završnica.

Svilar govorio o razlozima prelaska u Romu i očekivanjima

Totenhem je više napadao i uputio deset šuteva ka golu, ali nijedan nije išao u okvir i nije ugrozio Rui Patrisija, koji je branio tokom cele utakmice, pa tako srpski golman Mile Svilar nije dobio priliku i presedeo je na klupi ceo duel.

Drugi srpski fudbaler koji je pojačao Vučicu u ovom prelaznom roku Nemanja Matić ušao je u igru u 60. minutu, zamenivši drugo veliko pojačanje i asistenta na ovom meču Paola Dibalu.

Najnovije vesti

Duško Ivanović otpušten, srpski trener preuzima Virtus!

Duško Ivanović je otpušten sa mesta trenera Virtusa, saopštio je zvanično klub iz Bolonje. Odluka je usledila nakon ubedljivog...

POVEZANE OBJAVE