NOVA DVA GOLA: Zvezdino potencijalno pojačanje nastavlja da trese mreže

Potencijalno pojačanje Crvene zvede Nigerijac Siril Desers nastavio je da rešeta na početku nove sezone u dresu Genka.

Posle gola Klub Brižu u prvom kolu u porazu od 3-2, dva puta je pogodio za pobedu nad Standardom iz Liježa od 3-1.

SVE DALJE OD ZVEZDE: Javio se novi klub za napadača, obeštećenje papreno!

Prvi gol je postigao za prednost od 1-0 već u 5. minutu. On je po prijemu povukao loptu, dobro naciljao i pogodio donji levi ugao gola Standarda.

Na 2-0 je povisio Majk Tresor već u 16. minutu, ali je u 24. Denis Mihai Dragus smanjio na 2-1.

Ipak, Desers je novim pogotkom, sa penala, u 29. minutu postavio kako se ispostavilo konačan rezultat.

Prethodno je Žils Divaele igrao rukom u svom šesnaestercu, ali je prošlogodišnji najbolji strelac Lige konferencija iz prvog pokušaja bio neuspešan, međutim imao je sreće, pa je penal ponovljen.

Za Desersa je ozbiljno interesovanje ovog leta iskazala Crvena zvezda, međutim dobila je ozbiljnog konkurenta.

VANREDNA KONFERENCIJA: Predsednik Partizana se obraća novinarima

Košarkaški klub Partizan obavestio je medije da će se prednik kluba Ostoja Mijailović obratiti medijima danas od 15 časova. U...