Atletiko u svom stilu do pobede na Mestalji (VIDEO)

Fudbaleri Atletiko Madrida došli sudo pobede na Mestalji pošto su savladali Valensiju 0:1 (0:0).

Prvo poluvreme je bilo vrlo sadržajno, iako je bilo bez golova.

Musa je postigao sjajan gol za Valensiju posle 20 minuta igre, ali je poništen jer je posle gledanja VAR-a utvrđeno da je bio faul na sredini terena.

Malo posle toga, činilo se da će Valensija ostati sa igračem manje, ali je opet VAR reagovao pa je odnos igrača na terenu ostao isti.

U drugom poluvremenu Atletiko je bio bolji rival, a gol za pobedu je postigao Grizman sredinom poluvremena. Posle šuta Francuza, lopta se odbila od defanzivc domaćih i ušla u gol.

Do kraja utakmice Atletiko je imao više sjajnih prilika, ali nisu uspeli da daju gol.

Sada Madriđani imaju 6 bodova posle tri kola, dok Valensija ima 3 boda.

SEĆAĆE SE OVE UTAKMICE: Imali +14, loši minuti crno-belih za brejk Olimpijakosa u prepunoj Areni!

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u 32. kolu Evrolige. Imaće za čim da žale pošto su tri...