KRV NIJE VODA: Sin nekadašnjeg reprezentativca proglašen za MVP-ja u pobedi Zvezde!

Rukometna sekcija Crvene zvezde ozbiljno se pojačala za novu sezonu i ušla sa najvećim ambicijama, a to je pokazala i u derbiju prvog kola domaće Arkus lige pobedom nad Dinamom iz Pančeva sa 35-33 (17-18).

Junak utakmice pomalo neočekivano bio je 19-godišnji čuvar mreže Nikola Perić, sin dugogodišnjeg reprezentativnog golmana naše zemlje Dejana.

Nakon što dvojica golmana nisu zadovoljila, u poslednjih 20 minuta je poverenje ukazano najmlađem prvotimcu, koji je prigrabio svoju šansu i zablistao.

Perić je zabeležio 9 odbrana, od toga 2 sedmerca i tako bio najzaslužniji za trijumfalni start crveno-belih u novoj sezoni.

Zvezda je inače počela bolje i vodila sa čak 15-10, međutim Pančevci su uspeli da preokrenu do kraja prvih 30 minuta.

Pored mladog čuvara mreže, najzaslužniji za pobedu bili su Petar Panić i Rotem Segal sa po 6 golova, dok su Uroš Simić i Mirko Đurović pet puta tresli mrežu protivnika.

U redovima poraženog tima po 6 golova postigli su Marko Perović, Milan Golubović i Danilo Radović.

BLIZU JE: Zidan se vraća!

Legendarni fudbaler Zinedin Zidan na pragu je preuzimanja minhenskog Bajerna, prenosi "Mundo Deportivo". Kao glavni kandidati za naslednika Tomasa...