LOŠE IM IDE POSLE PARTIZANA: Keln doživeo debakl U Bundesligi! (VIDEO)

Fudbaleri Kelna, koji su u grupnoj fazi Lige konferencija doživeli dva poraza od Partizana, ubedljivo su poraženi u uvodnom meču 11. kola nemačke Bundeslige na gostovanju Majncu sa 5-0.

Do prednosti je domaćin došao u 11. minutu golom Ingvartsena sa bele tačke, Kor je u 35. duplirao prednost, a posle asistencije Li Jae-Sunga Anton Stah praktično već do kraja prvog poluvremena otklonio dileme o krajnjem ishodu.

Martin u 73. i Onisivo u 84. minutu dodatno su uvećali ionako veliku prednost, za “petardu” Majnca, kome ide odlično i trenutno zauzima 3. poziciju na tabeli elitne nemačke lige.

Čović: Partizan i Zvezda treba da pričaju, Ostoja i ja više nikada

Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović tokom gostovanja na sport Klubu i podkastu "Večiti" je istakao da je u...