NEMAC OSLOBOĐEN: Hvala svima koji su bili uz mene!

Nemački teniser Aleksandar Zverev prolazi kroz teške trenutke u karijeri.

Nakon nezgodne povrede na Rolan Garosu, u međuvremenu je oslobođen optužbi za nasilje u porodici.

Zahvalan je ATP-u istakavši da je sarađivao sa njima tokom čitavog slučaja koji je dobio pred sudovima u Rusiji i Nemačkoj.

Pravosudni organi, postupali su po tužbi njegove nekadašnje devojke Olje Šaripove.

Zahvalio se svima koji su bili uz njega tokom čitavog procesa.

Zverev je sada 14 teniser planete.

Povezani članci