Slovan i Ludogorec prošli dalje, Borjan junak svog tima (VIDEO)

U drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona dalje su prošli Ludogorec i Slovan.

Ludogorec je pred svojim navijačima ubedljivo savladao Balkani rezultatom 4:0, nakon što je u prvom meču poražen sa 2:0.

Dva puta strelac bio napadač iz Gane Brnard Tekpeti. Matijas Tisera je na početku drugog poluvremena povisio na 3:0, a Ludogorec je pobedu potvrdio golom Kaija Vidala u 78. minutu.

Slovan je prošao dalje pobedom 2:0 na gostovanju Sviftu. Bilo je 1:1 u prvom meču, a svoj tim je u desetom minutu podigao Milan Borjan koji je sjajno odbranio penal Stolcu.

U drugom poluvremenu – dva kaznena udarca za Slovan i oba je realizovao Vladimir Vajs. Slovanu će u narednom kolu protivnik biti Zrinjski.

Više nema dileme kada je reč o nastavku karijere Davida De Hee!

Španski golman David De Hea napustio je Mančester Junajted na kraju prošle sezone, pošto klub više nije računao na...