PRIMERA: Đirona živi svoj san, na vrhu tabele sa Realom i Barselonom (VIDEO)

U meču koji je zatvorio 5. kolo Primere, Đirona je slavila na gostovanju Granadi 2:4.

Sa ovom pobedom momci iz Katalonije su se izjednačili na drugom mestu sa kompijama iz Barselone sa 13 bodova, dva manje od Real Madrida.

Već posle 34 minuta vodila je 3:0 golovima Cigankova u 22, Savija u 31. i Lopesa u 34. minutu.

Domaćin se probudio u drugom poluvremenu i golovima Uzunija u 63. i Bojea u 85. minutu smanjila na 3:2. Ipak, gosti su odgovorili u 89. minutu golom Kouta, kojim je i postavljen konačan rezultat 4:2.

Granada je ostala na 3 boda posle pet utakmica i u zoni je ispadanja.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...