Novi poraz Zvezde u Superligi

Rukometaši Crvene zvezde poraženi su u hali “Šumice” od pančevačkog Dinama sa 26-21, u okviru 3. kola Arkus lige.

Ključan je bio interval od 43. do 53. minuta, kada crveno-beli nisu uspeli da postignu niti jedan gol i kada su Pančevci kreirali seriju od 5 pogodaka. Sve do tada odnos snaga na terenu bio je izjednačen, kao i rezultat na poluvremenu (14-14).

U poraženom timu su najefikasniji bili Viktor Matičić sa 9 i Uroš Kulundžić sa 6 golova, dok su kod pobednika Veljko Čabrilo i Val Trabelsi po pet puta tresli mrežu.

Ovo je Zvezdi bio drugi poraz u sezoni, dok su gosti ostvarili drugu pobedu.

Crvena zvezda: N. Radovanović, Kovačević, S. Radovanović, Grbić, Nenadić 2, Urta 2, Andrejević, Trivunović, Matičić 8, Šmigić, Đurašković, Bujišić 1, Šljukić 1, Pavlović 1, Kolundžić 6, Jelisić.

Dinamo: Ćirović, Jevremović, Marjanović, Ćirović, Ignja, Dornjei 2, Bekić, Bogdanović 4, Perović 4, Stamatović, Čelica 2, Novaković, Čabrilo 5, Trabelsi 5, Kostadinović, Jezdimirović 1, Ilić 3.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...