PROBIO MAGIČNU BROJKU: Novakovih 400 nedelja dominacije svetskim tenisom!

Srpski teniser Novak Đoković na najbolji mogući način završio je takmičarsku sezonu na ATP turnirima i mastersima.

Osvojio je titulu u Torinu protiv Janika Sinera i uvećao prednost na vrhu u odnosu na Karlosa Alkaraza.

Ovog ponedeljka, on je počeo 400 nedelju na mestu broj jedan ATP liste. Obzirom na aktuelnu razliku 2.390 bodova siguran je i do posle Australian Opena 2024. godine.

Tako bi mogao da stigne do brojke od 410 nedelja i za čak 100 nedelja prestigne poodavno prevaziđen rekord Rodžera Federera od 310. Štefi Graf je, računajući obe konkurencije 377 nedelja bila prva.

Srpskog tenisera očekuje četvrtfinale Dejvis kupa protiv Velike Britanije 23. novembra u Malagi. Đoković je prvi put došao na mesto broj 1 jula 2011. godine kada je osvojio i prvi Vimbldon.

Drugo zlato za Srbiju na Evropskom prvenstvu u boksu!

Nakon ekstratalentovane Sare Ćirković, stiglo je i drugo zlato za Srbiju na Evropskom prvenstvu u boksu, koje se održava...