Het-trik Morate uzaludan protiv Đirone, odlični Rajković ipak nije zadržao nalete Reala! (VIDEO)

Danas su odigrane četiri utakmice 19. kola španske La lige, a nijedna nije završena bez pobednika.

Granada je na svom terenu savladala Kadiz sa 2-0, golovima Uzunija u 22. i Saragose u 70. minutu.

Selta je kao domaćin iznenadila Real Betis, slavivši sa 2-1.

Vodeći gol za goste postigao je Rojbal već u 6. minutu utakmice, a Aspas izjednačio u šesnaestom, dok je pobedu u šestom minutu zaustavnog vremena utakmice doneo mladi Šveđanin Svedberg.

Real Madrid je na Santiago Bernabeu slavio minamalnim rezultatom (1-0) protiv Majorke.

Odlučujući gol postigao je Antonio Ridiger u 78. minutu, a ubedljiviji poraz sprečio je srpski golman Predrag Rajković, koji je bio odličan na golu gostiju večeras.

Đirona je na pravoj reviji golova ostvarila veliku pobedu nad madridskim Atletikom od 4-3, na domaćem terenu.

Uzaludan je bio i het-trik Alvara Morate, koji je postizao golove u 14, 44. i 54. minutu.

Domaćin je vodio i na poluvremenu golovima Valerija u drugom, Savija u 26. i Blinda u 39. minutu, dok je odlučujući gol za pobedu postigao Martin u prvom minutu zaustavnog vremena utakmice.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...