BUNDESLIGA: Podela bodova u duelu začelja (VIDEO)

Fudbaleri Union Berlina i Majnca odigrali su 1:1 u 18. kolu Bundeslige. Svi golovi pali su u prvom delu.

Prvo poluvreme je bilo veoma tvrdo na obe strane. Viđeno je čak 22 udarca sa obe strane. Lopta je bila mahom u nogama igrača iz Berlina.

Ipak, domaćin je poveo u osmom minutu nadoknade prvog dela. Jonatan Burkhart se snašao iz kornera. Zaplet je bio potpun jer je posle toga Union izjednačio golom Gosensa pred odlazak na odmor.

U ostalih 45. minuta se ništa nije promenilo. Union je tri boda iznad mesta koje vodi u baraž za popunu Bundeslige. Majnc na pretposlednjem mestu sa 12. poena.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...