Nakon šoka u gradskom derbiju: Real ubedljiv u direktnom okršaju za lidersku poziciju (VIDEO)

Fudbaleri madridskog Reala ubedljivo su sa 4-0 savladali Đironu na Santjago bernabeu, u utakmici 24. kola španske La lige.

Tako su pokazali najbolju reakciju nakon remija u gradskom derbiju u prethodnom kolu, koji je Atletiko obezbedio u finišu utakmice.

Već u šestom minutu je domaćin došao do prednosti preko Vinisijusa, da bi Belingem prvim svojim večerašnjim golom duplirao prednost u 35. minutu.

Potom je mladi Englez u 54. minutu povisio na 3-0, da bi konačan rezultat postavio Rodrigo samo sedam minuta kasnije, a ovom prllikom je Vinisijus upisao i drugu asistenciju.

Real je sada na liderskoj poziciji sa pet bodova više od današnjeg rivala, koji je najveća senzacija ovogodišnjeg prvenstva, pošto je dobio direktnu borbu za čeonu poziciju.

WTA MADRID: Olga nije uspela da se plasira u 3.kolo

Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u treće kolo mastersa u Madridu, pošto je poražena od...