SRUŠILI REKORD: Leverkuzen nastavio put ka tituli

Fudbaleri Bajer Leveruzena uspeli su da ostanu neporaženi i posle 33. meča u sezoni.

Oni su na svom terenu savladali Majnc 2:1 i tako imaju 11 bodova više od Bajerna i utakmicu više.

Poveli su domaći posle samo 3 minuta igre preko Granita Džake, ali je Majnc izjednačio pet minuta kasnije preko Kora.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a u drugom Bajer stiže posle 23 minuta igre, a strelac je bio Andrič posle velikog kiksa golmana gostiju.

Do kraja meča gosti su ostali sa igraem manje, a Bajer je posle ovog 33. meča posato novi rekorder u Nemačkoj srušivši prethodni rekord Bajerna iz Minhena.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...