NATHO BESAN NAKON GOSTOVANJA ZVEZDI: On je ukrao šou, trebalo je da izvedem igrače!

Fudbaleri Partizana poraženi su od Crvene zvezde u 173. večitom derbiju.

Sada imaju 10 bodova zaostatka, šest kola do kraja plej-ofa.

Crno-beli su vodili do 89. minuta 2:1. Onda je izjednačio Endiaje, a Katai iz penala doneo trijumf nakon 15 minuta nadoknade. Zasmetale su im ponovo odluke sudije Pavla Ilića kao i u prethodnom derbiju.

O tome se oglasio i prvotimac Partizana Bibras Natho.

On je istakao da dovode ovog sudiju svaku utakmicu, i on ukrade šou. Onda je dodao da je dosta jer niko ne govori o pravom problemu. Dodao je da je trebalo da izvede igrače i povuče ih sa terena podvukavši da je ovo previše.

Na kraju je rekao da je sudija trebalo da bude suspendovan na dva meseca, a ne da sudi još jedan derbi. Novi susret večitih rivala planiran je za sredu 24. april od 19 časova, takođe na Marakani.

Pitanje je hoće li ga biti, pošto Partizan razmišlja da se ne pojavi zbog odluka arbitra Ilića na ovoj utakmici.

OVO ĆE MNOGE OBRADOVATI: Poznat naredni klub Jirgena Klopa?!

Sredinom sezone Jirgen Klop je šokirao fudbalsku javnost najavivši odlazak sa klupe Liverpula nakon mnogo godina. On je potpuno...