ŠOK TERAPIJA USPELA: Srbija primila evrogol, pa sačuvala tri boda u Andori! (VIDEO)

Šok terapija posle Albanije

Fudbaleri Srbije, savladali su u gostima Andoru 3:1 i zadržali kakve takve šanse da se kroz baraž nađu na Mundijalu. Nije išlo kako treba ni sa privremenim selektorom. Upisani su, ipak, bodovi nade, dok igra i dalje brine uprkos tri data gola.

Od starta su Orlovi uspostavili posed lopte i inicijativu. Ipak nije dobro počelo na ovom gostovanju. Oba gola, postigli su fudbaleri Andore.

Prvo Lopez evrogol sa polovine terena za vođstvo u 17 minutu, potom i Garsija autogol za 1:1 dva minuta kasnije.

Ovako je izgledalo kod izjednačujućeg gola.

Na poluvremenu, ostao je rezultat iz 19. minuta. Orlovi su dominirali u posedu lopte i udarcima ka golu. Iz jednog jedinog, Andora je dala prelep gol. Srbija nije stvorila neku šansu svojom igrom da da gol. Uz dosta prekida na utakmici.

Tim Zorana Mirkovića, potpuno je preokrenuo u 54. minutu. Vlahović je iskoristio dodavanje Filipa Kostića.

Prilikju su domaćini propustili u 64. minutu, kada je gudelj reagovao dobro. Alvarez je u 71-om zaustavio udarac Vlahovića. Srbija je u 77. minutu otišla na dva kola prednosti. Aleksandar Mitrović je realizovao penal.

Na kraju, šok terapija smene selektora je uspela, dok mnoge druge stvari brinu. Priliku za debi, dobio je Ognjen Ugrešić kada je sve bilo rešeno.

Orlove do okončanja kvalifikacija očekuju dueli u novembru. Gostovaće Engleskoj od koje su izgubili 5:0 na Marakani i dočekati Letoniju koja je mogla da ih šokira u Rigi. Očekuje se i fa FSS na sednici IO imenuje novog selektora posle odlaska Dragana Stojkovića.

Najnovije vesti

CENA 100.000.000 EVRA: Premijerligaši se uključili u trku za vunderkinda koji je igrao protiv Zvezde

Mladi francuski vezista Ajub Buadi želja je premijerligaša Čelsija i Arsenala, navodi "RMC sport". Buadi je pažnju šire javnosti...

POVEZANE OBJAVE