BUNDESLIGA BARAŽ: Posle penal serije, Bohum ostao u eliti!

Fudbaleri Bohuma zadržali su status nemačkog prvoligaša i naredne sezone.

Oni su nadoknadili minus od tri gola iz prvog meča protiv Fortune i slavili posle penala u dvomeču baraža. Čitav meč su dominirali.

To im se isplaitlo u 18. minutu pogotkom Hofmana. On je i u 66. minutu zatresao mrežu. Šteger je realizovao jedanaesterac za 3:0. Potom su se ređale šanse pred golom domaćina iz Dizeldorfa. U 89. minutu je Takuma Asano propustio da sve reši posle 90. minuta

Produžeci nisu doneli golove pa se izvodila penal serija. U prvih pet penala, timovi su imali po promašaj uključujući i onaj Erhana Mašovića. Takaši Učino bio je tragičar šutiravši preko gola.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...